Masz pytania? Skontaktuj się z nami! tel: (24) 364 20 30 - 31,  sekretariat@cktis.pl

Obecny kształt spółka CKTiS S.A. przybrała w wyniku transformacji i zmian jakie miały miejsce w okresie od 1991 do 2013 roku.

CKTiS S.A. wywodzi się z utworzonej w 1991 roku firmy CPN MARINE SERVICE Sp. z o.o.
z siedzibą w Gdańsku. W 1992 roku spółka uruchomiła skład celny paliw oraz rozpoczęła działalność związaną z przechowywaniem paliw płynnych.

Na przestrzeni lat głównym udziałowcem firmy był PKN ORLEN S.A.

W roku 2004 zmieniona została nazwa spółki na Centrum Komercjalizacji Technologii Sp. z o.o.,
w skrócie CKT Sp. z o.o. Zmieniony został również przedmiot działalności na doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania.

Rok później spółka CKT Sp. z o.o. została aportem wniesiona do Płockiego Parku Przemysłowo Technologicznego S.A.

W tym okresie CKT Sp. z o.o. swoją działalność opierała o współpracę z Płockim Parkiem Przemysłowo Technologicznym S.A. zapewniając mu wsparcie w szeroko rozumianym obszarze biznesowym.

W roku 2009 firma w wyniku zmian własnościowych została przeformowana i zmieniła nazwę
z CKT Sp. z o.o. na CKTiS Sp. z o.o. Profil działalności został zmieniony na realizację remontów, modernizacji i prac inwestycyjnych w branży energetycznej, chemicznej i budowlanej.

Dynamiczny rozwój firmy, jej otwarcie na nowe rynki i nowych inwestorów przyniósł jej przekształcenie z spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w spółkę akcyjną, w wyniku którego od marca 2013 roku spółka nosi nazwę CKTiS S.A.

Wszelkie prawa zastrzeżone © CKTiS  |  Projekt i wykonanie: Hedea.pl